07.10.2020 – Pod patronatem ŁIPH | Konwent Ochrony Danych i Informacji online

Zapraszamy do wzięcia udziału w IX Konwencie Ochrony Danych i Informacji organizowanym przez Lubasz i Wspólnicy Kancelarię Radców Prawnych oraz spółkę audytorską FORSAFE. Tegoroczny Konwent odbędzie się w formie online w środę 7 października. To najważniejsze wydarzenie dla branży ochrony danych osobowych i bezpieczeństwa informacji roku 2020 w Polsce!

W tym roku nowym elementem Konwentu będą dwie debaty

  • „RODO po dwóch latach – co zmienić w komentarzach?”,
  • „RODOpraktycy o bezpieczeństwie”.

Wezmą w nich udział wybitni eksperci z zakresu ochrony danych osobowych i cyberbezpieczeństwa. O potrzebie zmian w przyjętych interpretacjach RODO będą rozmawiali redaktorzy i współautorzy wszystkich komentarzy do RODO: dr Dominik Lubasz, dr Paweł Litwiński, dr Marlena Sakowska-Baryła, dr Edyta Bielak-Jomaa oraz dr hab. Paweł Fajgielski, prof. KUL.
Natomiast w dyskusji o zagadnieniach cyberbezpieczeństwa będą dyskutowali: Piotr Kawczyński, Sebastian Burgemejster, Aleksander P. Czarnowski, Michał Sajdak i Krzysztof Kozłowski.

Jak co roku odbędą się także warsztaty #DataProtectionMixer w 10 tematach. Spotkamy się w oddzielnych pokojach webinarowych – uczestnicy będą słyszeć i widzieć się wzajemnie oraz będą mogli brać aktywny udział w dyskusji i zadawać pytania. Każdy uczestnik może wziąć udział w dwóch wybranych przez siebie warsztatach.

Agenda dostępna jest tutaj: https://konwentodo.pl/agenda/.

Rejestracja trwa do niedzieli 27 września, bilety można zakupić pod linkiem: https://konwentodo.pl/rejestracja.

Uczestnicy Konwentu mają zagwarantowany dostęp do nagrań oraz materiałów omawianych podczas konferencji!