14.10.2021-URZĘDY BLIŻEJ PRZEDSIĘBIORCÓW | Ulgi w opłacaniu składek dla Przedsiębiorców

Zapraszamy do udziału w kolejnej odsłonie naszego cyklu Urzędy Bliżej Przedsiębiorców, ponownie we współpracy z ZUS I Oddział w Łodzi.

TERMIN: 14 października (czwartek) 13:00 – 14:30

UWAGA!

Spotkanie jest prowadzone w systemie hybrydowym. Część stacjonarna odbędzie się w siedzibie Łódzkiej Izby Przemysłowo-Handlowej, Plac Wolności 5, 91-415 Łódź

Maksymalna ilość osób mogąca wziąć udział w części stacjonarnej-20

Kolejne osoby będą mogły wziąć udział w spotkaniu za pomocą programu ZOOM.

Liczy się kolejność zgłoszeń. Zapraszamy!

ZAPISY NA SPOTKANIE -> zgłoszenia na adres: biuro@izba.lodz.pl do 12 października (wtorek) 2021 r. Link na spotkanie zostanie wysłany na podany w rejestracji adres e-mail.

PYTANIA DO EKSPERTÓW -> Ważne:
Istnieje możliwość zadania pytań ekspertom już przed wydarzeniem, aby odpowiedź w trakcie spotkania była jak najbardziej wyczerpująca.
Pytania do ekspertów prosimy wysyłać również na adres: biuro@izba.lodz.pl do 13 października (środa).

__

Co zostanie poruszone podczas spotkania?:

Podczas spotkanie będzie poruszony między innymi temat rozłożenia zaległości względem ZUS na raty oraz odroczenia terminu płatności.

Organizator: ŁIPH wraz z ZUS I ODDZIAŁ W ŁODZI

__

Uprzejmie przypominamy, że uczestnictwo w spotkaniu możliwe jest po ówczesnym założeniu własnego darmowego konta na platformie ZOOM.

Instrukcja jak szybko założyć własne konto -> TUTAJ

Spotkanie za pośrednictwem platformy ZOOM będzie rejestrowane. Prosimy zapoznać się z RODO.