22.12.2021 – Urzędy Bliżej Przedsiębiorców

Łódzka Izba Przemysłowo-Handlowa razem z I Oddziałem ZUS w Łodzi oraz Izbą Administracji Skarbowej w Łodzi zapraszają na bezpłatne webinarium:

„Polski Ład – zmiany w przepisach od 01/2022 r. w zakresie składki zdrowotnej”

Szkolenie odbędzie się on-line w środę 22 grudnia 2021 r. w godz. od 12:30 do 14:30 za pośrednictwem platformy Zoom.

Prelegentami podczas spotkania będą:

Pani Agnieszka Kaczmarek – Naczelnik Wydziału Obsługi Klientów i Korespondencji I Oddziału ZUS w Łodzi,

– Pani Sylwia Łuczak – Z-ca Naczelnika Wydziału Obsługi klientów i Korespondencji I Oddziału ZUS w Łodzi,

– Pan Adam Bąkiewicz – Kierownik Pierwszego Działu Podatków Dochodowych i Nadzoru nad Orzecznictwem

Moderator spotkania – Pan Marek Spiżewski, Łódzka Izba Przemysłowo-Handlowa

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona.

Przyjmujemy wcześniejsze zapisy mailowe na adres: biuro@izba.lodz.pl  do dnia 21 grudnia godz. 16:00.
Pytania do ekspertów ZUS prosimy zgłaszać mailowo przy składaniu zapisu na wydarzenie.

Uprzejmie przypominamy, że uczestnictwo w spotkaniu możliwe jest po ówczesnym założeniu własnego darmowego konta na platformie ZOOM.

Instrukcja jak szybko założyć własne konto -> TUTAJ

Spotkanie za pośrednictwem platformy ZOOM będzie rejestrowane. Prosimy zapoznać się z RODO.

PARTNERZY GŁÓWNI

Projekt wspierają: Business Centre Club – Loża Łódzka | Klub 500 – Łódź | Regionalny Związek Pracodawców Prywatnych Ziemi Łódzkiej Lewiatan |