15.03.2021 – URZĘDY BLIŻEJ PRZEDSIĘBIORCÓW | Ewolucja świadczenia postojowego i zwolnienia z opłacania składek na tle kolejnych tarcz antykryzysowych

RETRANSMISJA SPOTKANIA – TUTAJ

Zapraszamy do udziału w kolejnej odsłonie naszego cyklu Urzędy Bliżej Przedsiębiorców. Tym razem we współpracy z ZUS I Oddział w Łodzi.

ZAPISY NA SPOTKANIE -> zgłoszenia na adres: rejestracja@izba.lodz.pl do 14 marca 2021 r.

__

Uprzejmie przypominamy, że uczestnictwo w spotkaniu możliwe jest po ówczesnym założeniu własnego darmowego konta na platformie ZOOM.

Instrukcja jak szybko założyć własne konto -> TUTAJ

Spotkanie za pośrednictwem platformy ZOOM będzie rejestrowane. Prosimy zapoznać się z RODO.

__

Co zostanie poruszone podczas spotkania?:

Eksperci z I Oddziału ZUS w Łodzi podsumują kolejne zmiany przepisów w zakresie świadczenia postojowego i zwolnienia z opłacania składek na tle kolejnych tarcz antykryzysowych, w tym także zmian, które weszły w życie w tym zakresie 28 lutego 2021 r. (Tarcza 8.0)

Organizator: ŁIPH wraz z ZUS I ODDZIAŁ W ŁODZI
Termin: 15 marca, godz. 11:00-13:00

Ważne:
Istnieje możliwość zadania pytań ekspertom już przed wydarzeniem, aby odpowiedź w trakcie spotkania online była jak najbardziej wyczerpująca.
Pytania do ekspertów prosimy wysyłać na adres: rejestracja@izba.lodz.pl do 12 marca (piątek).

Projekt wspierają:
– Business Centre Club