26.01.2022 – Urzędy Bliżej Przedsiębiorców – Polski Ład

Szanowni Państwo!

Cieszymy się, że podczas poprzedniego szkolenia temat liczył się z takim zainteresowaniem. Proponujemy zatem kolejne, które również poruszy temat Polskiego Ładu.

Polski Ład – zmiany w przepisach od 01/2022 r. w zakresie składki zdrowotnej

Kiedy?

Środa 26 stycznia 2022 r. w godz. od 13:00 – 15:00.

Prelegentami podczas spotkania będą:

– Pani Iwona Piasecka – Naczelnik Wydziału Ubezpieczeń i Składek I Oddziału ZUS w Łodzi

– Pani Dorota Rosiak – Z-ca Naczelnika Wydziału Ubezpieczeń i Składek I Oddziału ZUS w Łodzi

• Pan Adam Bąkiewicz – Kierownik Pierwszego Działu Podatków Dochodowych i Nadzoru nad Orzecznictwem w Izbie Administracji Skarbowej w Łodzi

Moderator spotkania – Pan Marek Spiżewski, Łódzka Izba Przemysłowo-Handlowa

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona.

Przyjmujemy wcześniejsze zapisy mailowe na adres: biuro@izba.lodz.pl  do dnia 25 stycznia godz. 16:00.
Pytania do ekspertów ZUS prosimy zgłaszać mailowo przy składaniu zapisu na wydarzenie.

Uprzejmie przypominamy, że uczestnictwo w spotkaniu możliwe jest po ówczesnym założeniu własnego darmowego konta na platformie ZOOM.

Instrukcja jak szybko założyć własne konto -> TUTAJ

Spotkanie za pośrednictwem platformy ZOOM będzie rejestrowane. Prosimy zapoznać się z RODO.

PARTNERZY GŁÓWNI

O wydarzeniu informują także

Business Centre Club – Loża Łódzka | Klub 500 – Łódź | Regionalny Związek Pracodawców Prywatnych Ziemi Łódzkiej Lewiatan |