7.05.2021 – URZĘDY BLIŻEJ PRZEDSIĘBIORCÓW | Tarcza 9.0 – zmiany w zakresie świadczenia postojowego i zwolnienia z opłacania składek

__

Zapraszamy do udziału w kolejnej odsłonie naszego cyklu Urzędy Bliżej Przedsiębiorców, ponownie we współpracy z ZUS I Oddział w Łodzi.

TERMIN: 7 maja (piątek) 12:00 – 13:30

ZAPISY NA SPOTKANIE -> zgłoszenia na adres: rejestracja@izba.lodz.pl do 6 maja (czwartek) 2021 r. Link na spotkanie zostanie wysłany na podany w rejestracji adres e-mail.

PYTANIA DO URZĘDNIKÓW -> Ważne:
Istnieje możliwość zadania pytań ekspertom już przed wydarzeniem, aby odpowiedź w trakcie spotkania online była jak najbardziej wyczerpująca.
Pytania do ekspertów prosimy wysyłać również na adres: rejestracja@izba.lodz.pl do 5 maja (środa).

__

Co zostanie poruszone podczas spotkania?:

Prelekcja i dyskusja poruszy najnowsze zmiany wynikające z Tarczy 9.0 w zakresie świadczenia postojowego i zwolnienia z opłacania składek.

Organizator: ŁIPH wraz z ZUS I ODDZIAŁ W ŁODZI

Projekt wspierają:
– Business Centre Club
– Klub 500
– Regionalny Związek Pracodawców Prywatnych Ziemi Łódzkiej
– Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego
– Regionalna Izba Budownictwa w Łodzi

__

Uprzejmie przypominamy, że uczestnictwo w spotkaniu możliwe jest po ówczesnym założeniu własnego darmowego konta na platformie ZOOM.

Instrukcja jak szybko założyć własne konto -> TUTAJ

Spotkanie za pośrednictwem platformy ZOOM będzie rejestrowane. Prosimy zapoznać się z RODO.