IV Ogólnopolski Dzień Przedsiębiorcy

Szanowni Państwo,

Z dumą informujemy, że wspólnie z Rzecznikiem Małych i Średnich Przedsiębiorców oraz Marszałkiem Województwa Łódzkiego jesteśmy organizatorem IV edycji Ogólnopolskiego Dnia Przedsiębiorcy, która odbędzie się w Łodzi w dniach 12-14.06.2023 roku, podczas Europejskiego Forum Gospodarczego!

Informujemy Państwa o planie wydarzenia oraz możliwości zapisywania się do uczestnictwa. Czekają na Państwa: panele eksperckie i dyskusyjne, debaty gospodarcze, spotkania z ekspertami, sesje networkingowe i wiele innych atrakcji. Głównym wydarzeniem podczas obchodów jest uroczysta Gala IV Ogólnopolskiego Dnia Przedsiębiorcy, gdzie wręczone zostaną odznaczenia Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej, nagrody Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców, odznaki Krajowej Izby Gospodarczej oraz wyróżnienia Łódzkiej Izby Przemysłowo-Handlowej.

Harmonogram i zapisy na IV Ogólnopolski Dzień Przedsiębiorcy znajdują się na stronie Rzecznika MŚP – LINK

Dodatkowo, z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc  na Gali IV Ogólnopolskiego Dnia Przedsiębiorcy, należy zapisać się poprzez specjalny link rejestracyjny – LINK

Zapraszamy do śledzenie naszych mediów społecznościowych, strony www oraz zaglądania do skrzynek mailowych.