Spotkanie na Placu z BGK

Zaproszenie na Wyjątkowe Spotkanie z Ekspertem BGK w Łodzi

Temat: Koniunktura, prognozy i potencjał polskiej gospodarki
Data: 10 kwietnia 2024 r.
Lokalizacja: Łódzka Izba Przemysłowo-Handlowa, Plac Wolności 5

Departament Rynków Finansowych i Produktów Skarbowych oraz Region Łódzkiego Banku Gospodarstwa Krajowego serdecznie zapraszają na inspirujące spotkanie z Piotrem Dmitrowskim, Menadżerem Zespołu Analiz Makroekonomicznych i Rynków Finansowych. Podzieli się swoimi przemyśleniami na temat:

✔ Aktualnej kondycji gospodarki Polski oraz prognoz na nadchodzące kwartały;
✔Przewidywań dotyczących stóp procentowych i głównych kursów walutowych;
✔Wniosków z najnowszych badań BGK na temat deglobalizacji;
✔Możliwych inicjatyw BGK w kontekście współpracy z gospodarką Ukrainy.

Po prezentacji odbędzie się sesja pytań i otwarta dyskusja, dająca szansę na pogłębienie wiedzy i wymianę opinii.

Rejestracja: Aby zapewnić sobie miejsce, proszę zarejestrować się za pomocą linku: https://zapisy.izba.lodz.pl/koniunktura-prognozy-i-potencjal-polskiej-gospodarki-10042024 .

Wstęp jest bezpłatny, ale pamiętajcie, że liczba miejsc jest ograniczona. Nie przegapcie okazji, by poszerzyć swoją wiedzę o gospodarce i spotkać się z ekspertem BGK!
Aktywuj, aby wyświetlić większe zdjęcie